požární sport

V předškolním víkendu 29. srpna jsme v Zibohlavech pořádali další ročník zibohlavského sání. I přesto, že počasí nás strašilo celý týden, dorazilo k nám jedenáct týmů mužů a pět týmů žen. Obě dvě kategorie běhaly na dvě béčka ve dvou pokusech na nástřikové a sklopné terče.

Oba dva útoky se do závěrečného hodnocení počítaly proto se týmy snažily dokončit oba pokusy i přes některé strašidelné časy. Poté následovala soutěž o nejrychlejší zadek. Nakonec celou soutěž ovládli a putovní pohár sebrali chlapi ze Zibohlav, loňskému vítězi Vlčákům z Klučova. Kopřivy z Klučova zase ovládly soutěž ženských týmů. Celkové výsledky najdete v galérce.

My v Zibohlavech budeme muset přehodnotit celé hasičské závody zda při takovém počtu družstev pořádat ještě soutěž o nejrychlejší zadek vzhledem k délce celé soutěže.

V neděli 6. září nás čekají další hasičské závody v Sendražicích na Poháru starostky.

Galérka

G